Image

Image

1995 yılında kurulan Sezmak Dolum ve Paketleme makinaları firması olarak 2005 yılında Sezmak Makina Ltd Şti olarak büyümüş ve dolum ve paketleme makinaları üretiminde daha teknolojik ve uzman mühendis kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. en hızlı kaliteye ulaşmanın adresi Sezmak Makina'dır.
Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olmanın gerektirdiği fedakarlıktan kaçınmayan, özverili bir işletme olma yolunda ilerlemektedir. Daha hızlı ve daha ekonomik dolum makinaları üreten piyasadaki paketleme sektörünün en hassası olan hızlı ve hassas dolum ve mühürleme makinaları üreten firmamız.Farklı gramajlarda hassas dolum yapan makinalar üretmektedir.Ürünleri hassas ve hızlı dolum yapabilmektedir. farklı ağırlık ve içerikteki viskoziteli ve akışkan sıvılarla (krem peynir, yoğurt, deterjan dolumu vb. kimyasal ve süt ürünleri) kapaklı ve etiketli komple bir sistem olarak. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre her türlü dolum, kapak kapatma makineleri ve bunların komple tesisleri ile paketleme ve proses tedariği konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sezmak makina İstanbul'un sanayi merkezi; MUTFAKCILAR sanayi şehrinde bulunan üretim tesisinde üretilen dolum makinaları
İkitelli organize sanayi bölgesinde uzun yıllardır ülkemizin birçok ilinde ve ayrıca tüm dünyada başarı ile kullanılmaktadır. Tüm Türkiye'de ve Dünyanın bir çok noktasında makinelerimiz çalışmaktadır. Müşterilerimizin referansları ve memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyor, üretim ve yönetim kadromuz adına ürün yelpazemizi ve çalışmalarımızı daha da geliştirerek onlara daha iyi hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Image

Image